KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 5555176
nr 555 5176
Collage/blandteknik
5 st, osignerade, 12x25
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 december 2008
kl 17:03:48
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr