KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 5555176

nr 555 5176

Collage/blandteknik

5 st, osignerade, 12x25

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 december 2008
kl 17:03:48